• Znaleziono 840 wiadomości.

Ziołowe ABC

1 grudnia (czwartek) o godz. 17.00 zapraszamy na kolejne spotkanie z Adamem Opoką w ramach cyklu Ziołowe ABC.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Ziołowe ABC
Przygody Między Wierszami - Dzień Czarnego Kota

Mogą być szare, białe, w łaty, rude no i oczywiście czarne! Czy czarne koty przynoszą pecha? Według nas nie!

Czytanki - Niespodzianki Z wizytą u Asterixa

W piątkowe popołudnie wybraliśmy się w niezwykłą podróż do Francji. Naszym przewodnikiem po kraju Asterixa i Obelixa była Pani Bożena Baran – Prezes Towarzystwa Przyjaźni Polsko – Francuskiej, Oddział w Czeladzi.

Biblioteka i nowoczesne technologie

Na warsztaty z trudnej sztuki programowania przestrzennego przyszli młodzi miłośnicy i entuzjaści nowinek technologicznych, dla których komputery nie mają tajemnic.

Uniwersytet Trzeciego Wieku

Za nami już kolejny z cyklu wykładów przygotowanych dla Słuchaczy Czeladzkiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku przez naszego partnera Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Nasz ulubiony miś

Filia nr 2 zaprasza do oglądania ekspozycji prac plastycznych dzieci z Niepublicznego Przedszkola Bajka w Czeladzi pt. Nasz ulubiony miś, zorganizowanej z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. Prace można oglądać do końca listopada 2016r.

Pośrodku życia z Jolantą Klimek (Bąk)

Jesienna szaruga sprzyja nostalgii i zadumie, taki nastrój zwykle towarzyszy wieczorkom poezji.

Podwieczorek z planszówką

Miło nam było gościć seniorów na listopadowym „Podwieczorku z planszówką”. Tym razem nasi goście chętnie wzięli w swoje dłonie talię kart. Świetnie sprawdziły się grupy mieszane.

Jesienny spacer po czeladzkich parkach

Wiadomo, że dzieci lubią zwierzęta. Odkąd przyszły jesienne chłody, pada deszcz i wieją wiatry zaczęły zastanawiać się, jak sobie dadzą radę te, które żyją w naszym mieście.

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Filia nr 2 wraz z Przedszkolem Publicznym nr 5 im. Przyjaciół Jeżyka Tuptusia oraz Niepublicznym Przedszkolem BAJKA będzie uroczyście obchodzić Światowy Dzień Pluszowego Misia.