• Znaleziono 750 wiadomości.

• Ostatnia
Pierwsze aktorskie kroki młodych

Wrześniowe Podróże Ciekawych Świata wprowadziły naszych uczestników tym razem w świat teatru. Ich mentorem po tej dziedzinie kultury była pani Agata Parada – instruktor teatralny.

Spotkanie z Magdaleną Majcher

Spotkanie z Magdaleną Majcher było inspirujące i pełne pozytywnych emocji. To pierwsze spotkanie na trasie autorskiej promującej całość Sagi nadmorskiej, której akcja w przeważającej części dzieje się w Ustroniu.

Ludzie pasji

Czym jest pasja? Na to pytanie odpowiedź przyniosło poniedziałkowe (23.09.2019 r.) spotkanie w Filii nr 2. W ramach cyklu W obiektywie życia biblioteczna "Dwójka" zaprosiła panią Ewę Kwaśniak.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Ludzie pasji
Ja czytam - DKE

Nowe miejsce, nowy budynek, nowi ludzie i nowe sytuacje każdy z nas w swoim życiu nie raz tego doświadczył.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Ja czytam - DKE
Artystyczny poniedziałek w Dwójce

Filia nr 2 zaprasza na kulturalną ucztę. W budynku biblioteki zabrzmi poezja w towarzystwie muzyki.

Noc Bibliotek

Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi zaprasza na V edycję ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek, która odbędzie się w sobotę 5 października 2019 r. pod hasłem "Znajdźmy wspólny język".

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Noc Bibliotek
Warsztaty rękodzieła

Uwaga! uwaga! Już są zapisy na październikowe warsztaty. Data: 9 października godz. 17.00.

Seniorzy 60+ pojadą na wycieczkę

Burmistrz Miasta Czeladź Zbigniew Szaleniec oraz Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Bożena Podgórska, zapraszają w dniu 24 października 2019 r. Seniorów 60+ na wycieczkę pt. "Kultura wysoka, czyli między muzyką a literaturą".

O żeglarstwie i nie tylko...

Wznawiamy cykl "W obiektywie życia". Biblioteczna Dwójka zaprasza seniorów do uczestnictwa we wrześniowym spotkaniu.

W krainie teatru

Czy bibliotekę można połączyć z teatrem? Dwójka na Piaskach udowodni, że tak.

• Ostatnia