• Znaleziono 840 wiadomości.

• Ostatnia
Zaczytane Ławki i inne nowości

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego przed czeladzką książnicą stanęły dwie Zaczytane Ławki. Są one częścią Zaczytanego Szlaku, będącego nietypową formą promocji czytelnictwa.

Balladyna lekturą Narodowego Czytania 2020

Już za kilka dni po raz dziewiąty odbędzie się Narodowe Czytanie, organizowane pod patronatem Prezydenta RP. W tym roku cała Polska będzie czytać "Balladynę" Juliusza Słowackiego.

Otwarcie czytelni i wolnego dostępu do księgozbi

Szanowni Czytelnicy! Już od 1 września biblioteka w Bibliotece Głównej i filiach będzie można korzystać z czytelni oraz samodzielnie wybierać książki.

Akcja "Koronawirus"

W województwie śląskim rozpoczęła się akcja pt. "Koronawirus. Przestrzegaj zasad bezpieczeństwa i higieny".

Drodzy Czytelnicy!

W dniach 17.08 - 31.08.2020 Filia nr 2 (ul. Nowopogońska 227 D-E) będzie nieczynna.

Od juniora do seniora

Już 31 lipca zapraszamy na drugie spotkaniez cyklu "Od juniora do seniora: Gry planszowe w Twojej bibliotece."

Zarządzenie nr 19/2020

Zarządzenie nr 19/2020 Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi

Podróże bliskie i dalekie

Serdecznie zapraszamy do oglądania wystawy fotografii Radosława Kijonki pt. Spacerem po sosnowieckich dzielnicach...i nie tylko.

Czeladzka Biblioteka Komiksów cz. 3

W kolejnej odsłonie komiksowych opowieści, Andrzej przybliży nam komiksy o przygodach superbohaterów znanych z ekranu kinowego lub telewizji, m.in.:Hulka, Spider-Mana, Avengersów.

Rozgrywki rozpoczęte!

Długi czas oczekiwania na ulubione gry planszowe dobiegł końca. W Filii nr 2 odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu "Od juniora do seniora".

• Ostatnia