• Znaleziono 779 wiadomości.

• Ostatnia
Nić wyobraźni

Nić wyobraźni - wystawa prac pensjonariuszy Środowiskowego Domu Samopomocy Ostoja 02.01. 2020r. - 14.02.2020r. MBP w Czeladzi, ul. 1 Maja 27

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Nić wyobraźni
Czeladzkie Koło Gospodyń Miejskich

Na pierwszym w tym roku spotkaniu Czeladzkiego Koła Gospodyń Miejskich było jak zwykle wesoło i inspirująco.

Anioły na dobry rok

Jak co roku najczęściej powtarzanymi słowami w tym czasie są życzenia szczęśliwego nowego roku. Filia nr 2 zachęca by w lata 20-te XXI wieku wejść z nową mocą.

Legenda o Skarbniku

W grudniu naszą bibliotekę odwiedziła Basia Pasiasta - bohaterka popularnych książek i filmów dla dzieci. Razem z grupą 6-latków, z Przedszkola nr 7 rozmawialiśmy na jej przykładzie o zasadach.

Poetycko-muzyczny wieczór w bibliotecznej Dwójce

Boże Narodzenie tuż tuż. Wraz ze zbliżajacym się czasem, który dzieli nas od tych dni zwiększa się przedświąteczny pośpiech.

Sztuczna inteligencja...

Sieć technologii oplata cały świat. Dostęp do Internetu, który jeszcze kilkanaście lat temu był możliwy tylko dla niektórych, dziś jest dla nas czymś naturalnym.

Bożonarodzeniowy Kiermasz Rękodzieła

W kalendarzu grudzień, w radiu rozbrzmiało już nieśmiertelne "Last Christmas". Witryny sklepowe powoli rozświetlają się lampkami, a w miastach strojone są choinki.

UCHWAŁA NR XVII/194/2019

w sprawie zamiaru likwidacji filii nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Nogajowej w Czeladzi.

Misja start-up. Lecimy na Marsa!

Loty w kosmos, zasiedlenie Marsa, sztuczna inteligencja. Jeszcze do niedawna rzeczy te były uważane za całkowitą fikcję.

Bunt w baśniowym świecie

Podczas listopadowych spotkań z przedszkolakami obchodziliśmy Dzień Postaci z Bajek.

• Ostatnia