Strona główna/Aktualności/Charytatywna zbiórka książek

Charytatywna zbiórka książek

17 Marca 2021

Miło nam poinformować, że na zaproszenie naszych trzech czytelniczek i jednocześnie e-wolontariuszek: Ani, Ali i Natalii przyłączyliśmy się do akcji charytatywnej zbiórki książek.
Celem akcji jest zebranie książek, które trafią na licytacje. Otrzymane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na wsparcie "Fundacji Ostoja dla Zwierząt" i ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców". Zbiórka będzie trwała do końca maja.

Książki, które czytelnicy zechcą przekazać, by wesprzeć akcję można przynosić do: Biblioteki Głównej (ul. 1 Maja 27), Filii 5 (ul. Dehnelów 35) oraz Kopalni Kultury (ul. Trznadla 1) w godzinach otwarcia placówek.

Więcej o inicjatywach Centrum Rozwoju Lokalnego (CRL) można przeczytać na stronach:
wspierajmarzenia.pl
crl.org.pl

Serdecznie Państwa zachęcamy do udziału w akcji :)

Charytatywna zbiórka książek. #EwolontariatCRL Lubisz pomagać i masz książki, którymi możesz się podzielić? Przekaż książki na licytację. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na pomoc podopiecznym Fundacji Ostoja dla Zwierząt oraz na wsparcie ogólnopolskiej akcji edukacyjnej