29 SIE 2016

Spotkanie z Magdaleną Witkiewicz

Zdjęcie Magdaleny Witkiewicz

Miejska Biblioteka Publiczna (ul. 1 Maja 27) serdecznie zaprasza na spotkanie z Magdaleną Witkiewicz, które odbędzie się 27 września o godz. 16.30.

Magdalena Witkiewicz to autorka niezwykle poczytnych powieści obyczjaowych, nasączonych humorem i obowiązkowo happy endem. "Wydaje mi się, że nie ma co się denerwować książkami - mówi pisarka. - Człowiek często ma jakieś problemy, które nie są od niego zależne, więc po co jeszcze sobie dorzucać trosk czytaniem smutnych książek." Jednakże w powieściach Magdaleny Witkiewicz odnajdziemy też poważne sprawy i tematy, choć opisane w lekki, a nie dramatyczny sposób, zawsze z nadzieją na lepsze jutro. Bez wątpienia są to pozycje godne polecenia. Najpopularniejsze to : Milaczek; Panny Roztropne; Ballada o ciotce Matyldzie; Szkoła żon. Spotkanie z autorką to okazja (oprócz bezpośredniego kontaktu) do zakupu książki i zdobycia autografu.

Spotkanie realizowane w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki realizowanego we współpracy z Instytutem Książki.

Z przyczyn niezależnych od organizatora spotkanie zostało odwołane.