03 CZE 2016

Spotkanie z Magdą Majcher

Plakat promujący akcję

Już 9 czerwca (czwartek) o godz. 17:00 w Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Nowopogońskiej 227 E odbędzie się spotkanie z Magdaleną Majcher – autorką od dziecka związaną z dzielnicą Piaski.

Pisarka podzieli się swoimi doświadczeniami i opowie, jak wygląda proces wydawniczy książki. Spotkanie związane jest z promocją debiutanckiej książki Magdaleny Majcher, powieści obyczajowej „Jeden wieczór w Paradise”, którą będzie można zakupić na miejscu i otrzymać osobistą dedykację od autorki.

Magdalena Majcher jest nie tylko autorką ciepło przyjętego przez czytelników debiutu, ale również znaną recenzentką i blogerką.

Fragmenty jej recenzji ukazują się między innymi na okładkach książek, w prasie czy na portalach internetowych. Ma na swoim koncie setki zrecenzowanych tytułów oraz wiele wywiadów przeprowadzonych z polskimi pisarzami. Literkami zajmuje się zawodowo – pracuje w charakterze copywritera i publikuje opowiadania w prasie kobiecej. „Jeden wieczór w Paradise” ukazał się na rynku w maju, a już zdążył zjednać sobie serca czytelników i zadomowić się na liście najlepiej sprzedających się tytułów.