Strona główna/Aktualności/4 września czytamy Moralność Pani Dulskiej

4 września czytamy Moralność Pani Dulskiej

1 Lipca 2021

Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi po raz kolejny włącza się w obchody dziesiątej już edycji Narodowego Czytania, organizowanego pod patronatem Prezydenta RP.

Wydarzenie odbędzie się 4 września 2021 roku a jego najważniejszym punktem będzie czytanie fragmentu dramatu Gabrieli Zapolskiej "Moralność Pani Dulskiej" przez mieszkańców Czeladzi.

W związku z tym zapraszamy pięć kobiet i dwóch mężczyzn w wieku od 13 do 101 lat, do kontaktu osobistego lub telefonicznego (tel. 32 265 10 02) z Wypożyczalnią dla Dorosłych lub Czytelnią Naukową (ul. 1 Maja 27), w celu odebrania tekstu sztuki.

Chętnych poszukujemy do 16 sierpnia 2021 roku.

W tle rzędy foteli teatralnych a obok tekst: Narodowe Czytanie 2021 4 września czytamy Moralność Pani Dulskiej. Poniżej logo Narodowego Czytania