05 PAŹ 2016

Senioralia w Bibliotece

Promocja Biblioteki w Rynku

1 października Rynek rozkwitał wielobarwnymi parasolami, kolorowo ubranymi seniorami oraz namiotami instytucji i stowarzyszeń, które uczestniczyły w inauguracji Czeladzkich Senioraliów.

Biblioteka też włączyła się do akcji i zachęcała seniorów oraz wszystkich przybyłych do czytania i odwiedzania placówek bibliotecznych na terenie miasta. Debiutowałyśmy my oraz nasz namiot, który przyciągał wzrok świeżą, soczystą i widoczną z daleka zielenią (dziękujemy wszystkim za pochwały i miłe słowa). Z kolei 3 października gościliśmy Państwa w Bibliotece, gdzie odbywał się wykład zielarza Adama Opoki (jak zwykle było wiele pytań, co potwierdza, że warto rozmawiać o zdrowiu i profilaktyce). Potem spędziliśmy cudowne chwile z sympatyczną, profesjonalną wizażystką Sylwią Shiffman, która odpowiadała na pytania pań i panów (tak, tak panów też) oraz cierpliwie i z wielką empatią udzielała wskazówek zainteresowanym, a nawet w wielkiej tajemnicy zdradziła nam kilka trików, jak skutecznie zatuszować niedoskonałości urody. Dziękujemy, że byliście z nami i oczywiście zapraszamy częściej.