17 CZE 2016

Podwieczorek z planszówką

Seniorzy grający w państwa-miasta

Jeśli czerwcowe popołudnie, to tylko w bibliotece! Wiedzą o tym seniorzy, którzy po raz kolejny odwiedzili Filię 1 w ramach ,,Podwieczorku z planszówką’’.

Spotkanie upłynęło na pogadankach przy kawie i słodkim poczęstunku, a tematów do rozmów w sympatycznym towarzystwie nie brakowało. Podczas podwieczorku nie zabrakło również emocji oraz nutki rywalizacji, których dostarczyła gra w gry planszowe. Tematem przewodnim były gry zręcznościowe i ćwiczenia doskonalące umysł. Goście spotkania mieli między innymi szansę spróbować swoich sił podczas gry w bierki, „Państwa-miasta” oraz „Flirt z dziełami Henryka Sienkiewicza”. Dziękując za wspólnie spędzony czas, Filia nr 1 już teraz zaprasza na kolejne lipcowe spotkanie.