Strona główna/Aktualności/Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych Academica (..)

Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych Academica dostępna w MBP Czeladź

16 Kwietnia 2021

Serdecznie zapraszamy wszystkich do korzystania z Cyfrowej Wypożyczalni Publikacji Naukowych Academica.
Usługa umożliwia zdalny dostęp do ponad 3,4 mln publikacji znajdujących się w Bibliotece Narodowej. Korzystać z niej może każdy: zarówno osoby poszukujące publikacji naukowych i popularnonaukowych z różnych dziedzin wiedzy, jak też wielbiciele beletrystyki.

Aby skorzystać z bazy, należy:
- posiadać aktywne konto biblioteczne
- zaakceptować regulamin użytkownika CWPN Academica KLIK
- wypełnić oświadczenie i osobiście dostarczyć do bibliotekarza Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi.

Instrukcja korzystania z CWPN Academica KLIK

Bezpłatna rejestracja użytkowników odbywa się w Czytelni Naukowej w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi przy ul. 1 Maja 27. Tam też zlokalizowany jest terminal do korzystania z zasobów.

Więcej na temat usługi można przeczytać tutaj: KLIK