07 WRZ 2016

Niesprawne ręce mogą wiele

Damian Compa podczas swojego wernisażu

Wernisaż wystawy Damiana Compa otworzył nowy sezon kulturalny w czeladzkiej bibliotece.

Było gwarno, radośnie, sympatycznie, rodzinnie i serdecznie a niekwestionowanym bohaterem wieczoru był Damian Compa. To jego artystyczne rękodzieło mogliśmy podziwiać, to on cierpliwie pozował do zdjęć i odpowiadał na pytania, nawet te najbardziej dociekliwe, związane z technikami twórczej pracy. Gratulacje i podziękowania kończące część oficjalną wernisażu skierowane były nie tylko do artysty, ale też najbliższych- rodziców i siostry, którzy wytrwale i konsekwentnie wspierają Damiana w codziennym życiu.
Wystawa, która potrwa do 7 października prezentuje zdjęcia, prace z kordonka, papieru, bibuły, akwarele oraz ostatnią pasję Damiana - artystyczną biżuterię. Zapraszamy