03 WRZ 2019

Mała Książka - Wielki Człowiek - Startujemy!

Plakat informacyjny

Nasza Biblioteka otrzymała już Wyprawki Czytelnicze, więc rozpoczynamy ich przekazywanie Małym Czytelnikom. Wyprawki wydajemy dzieciom z roczników 2013–2016. Beneficjentami projektu są zarówno dzieci, które już są czytelnikami, jak i te, które nimi zostaną.

Mali Czytelnicy po odwiedzeniu Biblioteki otrzymają Wyprawkę Czytelniczą, czyli: książkę, poradnik dla rodziców oraz Kartę Małego Czytelnika. Oprócz tego każde dziecko, które odwiedzi Bibliotekę i wypożyczy m.in. jedną książkę z księgozbioru dziecięcego otrzymuje naklejkę na Kartę.

Na każde dziecko, które uzbiera 10 naklejek, czeka imienny dyplom, potwierdzający jego czytelnicze zainteresowania. Akcja obejmuje Bibliotekę Główną oraz Filie nr 1, 2, 4, 5.

Zapraszamy do udziału w akcji !!!

Kategoria: Powiązane pliki [ 1 ]
  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
Infografika 2019 Infografika 2019 19-09-26 09:42 4.39MB pobierz plik: Infografika 2019