Dane adresowe:

Miejska Biblioteka Publiczna
im. Marii Nogajowej

ul. 1 Maja 27, 41-250 Czeladź
tel. 32 265 10 02, 32 265 47 83

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

03 WRZ 2020

Legimi dla użytkowników naszej biblioteki

 

Miło nam poinformować, że nasza biblioteka nawiązała współpracę z serwisem Legimi. Już teraz każdy może czytać książki na swoim czytniku,  komputerze, laptopie, tablecie czy telefonie. Wystarczy wykonać cztery proste kroki.

Przede wszystkim należy pobrać w bibliotece bezpłatny kod i wpisać go w odpowiednim miejscu na stronie www.legimi.pl/biblioteka_czeladz/
Następnie - założyć konto w serwisie Legimi (lub zalogować się do konta, które już posiadamy) i na koniec zainstalować na wybranym urządzeniu aplikację Legimi. Po wykonaniu tych prostych czynności uzyskujemy dostęp do bazy tysięcy ebooków - przede wszystkim z dziedziny literatury popularnej (bestsellery, nowości, kryminały, fantastyka i SF, powieści obyczajowe i romanse).

Kody muszą być aktywowane do ostatniego dnia miesiąca, w którym zostały wydane i zapewniają bezpłatny dostęp do Legimi na 30 dni. Po tym czasie zapraszamy do biblioteki po kod na następny miesiąc. Kody można otrzymać wyłącznie w Wypożyczalni dla Dorosłych (Biblioteka Główna, Czeladź, ul. 1 Maja 27). Warunkiem jest posiadanie aktywnego konta czytelnika.

Zapraszamy do rozpoczęcia fascynującej przygody z książką elektroniczną.

 

wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację: 
  • Pierwsza publikacja:  
  • Aktualizacja publikacji:  
  • Wytworzenie publikacji:  
  • Zatwierdzenie informacji:  
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl